• NSR DOĞALTAŞ , kısa bir süre önce faaliyete başlamış olmasına rağmen Türkiye’de uluslararası yüksek kalite standartlarında üretim yapan güvenli temin kaynaklarından bir tanesidir. Biz yüksek teknolojili makinalar, nitelikli iş gücü, ürün çeşitliligi ve zamanında üretim sayesinde eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefledik. Bu amaçlar dünyanın her tarafından müşterilerin güvenini kazanmamıza yardımcı oldu. Karşılıklı güvene dayalı güçlü ilişkileri devam ettirmeye ve NSR Doğaltaş’ın sunduğu kaliteli ürün ve servisi daha fazla muşteriye sunmaya kararlıyız.

  • NSR Doğaltaş geçmişten gelen tecrübe ve yeni oluşturduğu dinamik kadrosu ile doğal taş sektöründe zirveye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda, geniş ürün yelpazesini, doğadan aldığı güç ve kullanıcılarının zevkleri ile birleştirmeyi ve siz değerli müşterilerimize en yüksek hizmet kalitesi ile ulaştırmayı amaçlamaktadır.

  • NSR Doğltaş, doğanın bize sunduğu güzellikleri en yüksek teknoloji ile birleştirerek yaşadığımız yerlere hayat vermektedir. Bunları daima müşteri ve çözüm odaklı, yüksek kaliteli, kalitedeki süreklilik, işçi ve iş güvenliği, çevreci ve doğaya sıfır zarar konusundaki duyarlılığından taviz vermeden yapmaktadır. Herzaman en iyi ve en güzel mermer plaka fayans mozaik mermer lavabolar mermer kaplamalar ve dekoratif ürünlerini üretme inancı içerisinde olup inşa edilen yapılara hayat verilmesine yardımcı olmaktadır.